1080P Çakmak Mini Kamera – Video & Audio - HD - USB Mikro-kamera portative – Regjistrim 100 Min

 KARAKTERISTIKAT KRYESORE

Mini kamera wifi, monitor mbështetës në distancë, pamje paraprake 1080P full hd në kohë reale dhe regjistrues video 720P.

Mikro kamera e re Cakmak Cigare, mund të përdoret si një çakmak normal dhe mini kamera

Bateria e integruar 350Mah, karikimi me USB

Mbështet Kartw Memorie Micro SD - Max 128G

Aplikacion Lookcam, instalim dhe përdorim i lehtë

 

SPECIFIKIMET:

Formati i videos: AVI

Kodimi i videos: M-JPEG

Rezolucioni i videos: 1920" 1080P

Shpejtësia e kuadrove të videos: 30 fps

Formati i figurës: JPG

Raporti i imazhit: 4:3

Softueri i riprodhimit: sistemi operativ ose softueri kryesor i riprodhimit audio dhe video Sistemi i mbështetjes: Windows me/2000/xp/2003/vista; Mac os; Linux;

Koha e punës: Rreth 1 orë

Tensioni i karikimit: DC-5V Lloji i baterisë:

Bateri litium polimer me kapacitet të lartë

99€