Kamera Mini XD / Më e Vogla Full HD 1080P / Kamera Sigurie / Vizioni Nate / Rreze Infra / Mikro kamera DV / Zbulimi i Lëvizjes/ DVR

 

PRODUKT I RI

Kamera Mini XD / Më e Vogla Full HD 1080P / Kamera Sigurie / Vizioni Nate / Rreze Infra / Mikro kamera DV / Zbulimi i Lëvizjes/ DVR

 

Karakteristikat e Produktit:

Kamera me Përmasat më të Vogla, vetëm 2.9 x1.1 x 2.9 cm

HD 1080P- imazhe me ngjyra më të qarta, më të gjalla.

Dy drita të shikimit të natës 5 * 8MM, llamba 940nm, regjistrim pa blic, distanca e shikimit gjatë natës arrin deri në 5 metra.

IR-CUT, aktivizoni / çaktivizoni shikimin e natës automatikisht, me ndryshimin e mjedisit të ambientit.

Kamera shumë e thjeshtë për t'u përdorur, video me një klikim, klikim me një klik, zbulimi i lëvizjes XYis.

Vendosja e Kohes dhe Datës.

Specifikimet:

Fuqia Regjistrimit: 1920 * 1080HD

Memorie: 32G

Bateria: 3.7V, 200mAh

Rezolucioni i imazhit: 12M (4032 × 3024)

Rezolucioni i videos: 1080P / 30FPS

Formati i videos (kompresimit): AVI (M-JPEG)

Madhësia (mm): 29mm * 11mm * 29mm

Pesha neto: 60g

 

 


 

 

69€