4K HD KAMERA KARIKUES TELEFONI – WIFI- VIZION NATE

PRODUKT I RI

4K HD KAMERA KARIKUES TELEFONI – WIFI- VIZION NATE - KARTE MEMORIE 128 GB

Kjo kamera është e pajisur me funksion  WIFI; ju mundëson monitorim të ambientit nga telefoni juaj; remote control;  suporton kartë memorie deri në 128 GB; foto dhe video me difinicion të lartë; i lehtë për t’u përdorur, praktik dhe dizanj mjaft tërheqës. 

Ky produkt ju ofron jetë familjare të qetë, siguri, mbrotje, në çdo ambient që do ta vendosni, zyrë, banesë etj.

KARAKTERISTIKAT:

 • Lente 323 për efekt më qartë
 • 4pcs vizion natën LED i padukshëm
 • Karakteristikë e skedarit zip, që lejon më shumë hapësirë ​​ruajtje.
 • Kamera e fshehur, e padukshme nga syri i jashtëm.
 • Lente të fshehura, që ju lejon të jeni të sigurt për t’a përdorur në çdo kohë dhe kudo.
 • Regjistrimi i fotografive dhe videove me Full HD 1080.
 • Qartësi e pamjeve në video dhe foto.
 • Suporton kartë memorie deri në 128 GB, që mundëson ruatjen e materialit të regjistruar.
 • Funksionalitet i fuqishëm me regjistrimin fotografik të zërit, funksionin e zbulimit të fotografisë dhe lëvizjes etj.

SPECIFIKAT:

 • Pixel: 5,0 megapiksel CMOS
 • Rezolucioni: 4k / 2k / 1080P / 720P
 • Formati i videos: AVI
 • Kornizat: 30
 • Këndi i shikimit: 166 grade
 • Distanca e zbulimit të lëvizjes: 8-10 m distancë në vijë të drejtë
 • Formati i ngjeshur: H.264
 • Diapazoni i regjistrimit të zërit: 5 metra katrorë
 • Konsumi i energjisë: 240mA / 3.7V
 • Temperatura e punës: -10-6
 • Lloji i kartës së kujtesës: Karta Micro SD
 • Kapaciteti maksimal i kartës së kujtesës: 128 GB
 • Softwari: VLCPlayer / SMPlayer
 • Sistemi i funksionimit kompjuterik: windows / Mac OS X
 • Sistemi i funksionimit të telefonit celular: për Android / iOS


 

149€